Településfásítási program és a LEADER pályázat befejezése kerül középpontba Újteleken
Írta Arany Lucaekkor 2025-03-27
Simon Sándor Róbertné, Újtelek polgármestere a rádiónknak mesélt a település mindennapjairól, a rendezvényekről és a fejlesztésekről.
Visszatekintve elmondta, hogy a tavaly elnyert LEADER pályázat eredményeként idén újítják fel az Önkormányzat melletti garázst és a belső udvart. Hozzátette, hogy igyekeznek minden lehetőséget kihasználni, hiszen még számos megújulásra váró terület van a településen.

Forrás: https://ujtelek.hu/
Simon Sándor Róbertné elmondta, hogy tavasszal a településfásítási program kerül előtérbe, amely szebbé teszi majd Újtelek közösségi tereit. Hozzátette, hogy a Közösségi ház felújítása is kiemelt jelentőségű lenne a helyi közösség számára, hiszen ez a település központi épülete. Emellett az energiatakarékos közvilágítás megoldása is fontos cél.

Forrás: https://ujtelek.hu/