Településfásítási program és a LEADER pályázat befejezése kerül középpontba Újteleken

Írta ekkor 2025-03-27

Simon Sándor Róbertné, Újtelek polgármestere a rádiónknak mesélt a település mindennapjairól, a rendezvényekről és a fejlesztésekről.

Visszatekintve elmondta, hogy a tavaly elnyert LEADER pályázat eredményeként idén újítják fel az Önkormányzat melletti garázst és a belső udvart. Hozzátette, hogy igyekeznek minden lehetőséget kihasználni, hiszen még számos megújulásra váró terület van a településen.

Forrás: https://ujtelek.hu/

Simon Sándor Róbertné elmondta, hogy tavasszal a településfásítási program kerül előtérbe, amely szebbé teszi majd Újtelek közösségi tereit. Hozzátette, hogy a Közösségi ház felújítása is kiemelt jelentőségű lenne a helyi közösség számára, hiszen ez a település központi épülete. Emellett az energiatakarékos közvilágítás megoldása is fontos cél.

Forrás: https://ujtelek.hu/


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

öt × 5 =


KORONAfm100 Stream 1

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...