András Gábor
Oldal:5
Évértékelő Szakmárról.
A falunapot meg tudták tartani.
Több mint négyezer cserepet helyeztek el a tetőn.
Remek hangulatú rendezvényt szerveztek.
Szakmáron augusztus 28-án és 29-én rendeznek falunapi mulatságot.
Az eredeti tervek szerint hamarabb bocsátották volna a nyaralók rendelkezésére az épületet.
Éjszakai edzésre, mérkőzésekre is alkalmas lesz!
Saját táblán jelzik az iskola, óvoda, illetve az orvosi rendelő megközelíthetőségét.
A nyaralót kívül-belül felújítják.
Gőzerővel készülnek rá a településen.