665 millió forintból újult meg a solti szennyvíztelep

Írta ekkor 2021-11-10

November 10-én, szerdán került pont egy öt éves projekt végére Solton.

Átadásra került a felújított szennyvíztelep, melynek köszönhetően ivóvíz minőségű víz kerül a Dunába.

 

Fotó: Font Sándor Facebook

 

Németh István polgármester rádiónknak elárulta, a projekt 665 millió forintból valósult meg, melyhez önrészt nem kellett vállalnia Soltnak.

A városatya elmondta, hogy a beruházás kiemelten fontos, hiszen a lakossági szennyvízelvezetés mellett a településen működő állati- hulladékmegsemmisítő üzem által kibocsájtott szennyvíz kezelése is megoldódik.

 

 

Fotó: Font Sándor Facebook


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

kettő × kettő =


KORONAfm100 Stream 1

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...