665 millió forintból újult meg a solti szennyvíztelep
Írta Greksa Zsófiaekkor 2021-11-10
November 10-én, szerdán került pont egy öt éves projekt végére Solton.
Átadásra került a felújított szennyvíztelep, melynek köszönhetően ivóvíz minőségű víz kerül a Dunába.

Fotó: Font Sándor Facebook
Németh István polgármester rádiónknak elárulta, a projekt 665 millió forintból valósult meg, melyhez önrészt nem kellett vállalnia Soltnak.
A városatya elmondta, hogy a beruházás kiemelten fontos, hiszen a lakossági szennyvízelvezetés mellett a településen működő állati- hulladékmegsemmisítő üzem által kibocsájtott szennyvíz kezelése is megoldódik.

Fotó: Font Sándor Facebook