A várt eredmények születtek ma Kiskőrösön a KKC számára + galéria

Írta ekkor 2019-04-27

Ma délután a Kalocsai Kézilabda Club utánpótlás csapata Kiskőrösön állt pályára. Nagyon nehéz mérkőzésre számítottak, és ez be is igazolódott. Erős csapatnak bizonyult az ellenfél, és annak ellenére, hogy az edző Szvétek Balázs kérte, hogy ne stresszeljék túl a játékot ez a visszájára fordult. Már a félidőben duplájára rúgott a gólok száma az ellenfél részéről, és ez a mérkőzés végén sem lappadt.  A második 30 perc végére 35-27re a hazaiaknál maradt a 2 pont, amihez a 2 büntetővel való kapuba találás is elősegített.

Hétfőn Hercgeszántóra utaznak a srácok, és szintén egy nehéz mérkőzésre számítanak, de ami boldogsággal tölti el őket, hogy ezúttal teljes kerettel tudnak pályára lépni idegenben.  Ha a következő 3 játszmán a pont a Kalocsai csapat zsebében landol, akkor meg tudják szerezni az ezüst érmet.

A Kalocsai Kézilabda Club NB II-es férfi csapata, aki jelenleg a tabella második fokára betonozta be magát, szintén ma állt pályára Kiskőrös közönsége előtt. Kemény meccsnek lehettünk szem és fültanúi a Városi Sportcsarnokban. A borváros játékosai a mezőnyben maradásért játszottak.

Már a meccs kezdetét jelző sípszó után Kanalas Norbi kiállítását követően az ellenfél megszerezte a vezetést. A 12. percben átvettük a stafétát, és a csapatok végig fej fej mellett haladtak. Az első félidő végére már megcsillant a remény, hisz 16-14 es állással a mieink vezettek.

Az első félidőben még erővel egyenrangúak volt az ellenfél, de a másodikra elfáradtak. Az 5-5 elleni játékban, mikor fogták Szvéteket, Katona Bence, Schmidt Raul, Virág Roland trió nagyon szépen megoldották a támadásainkat. Védekezésben voltak hullámvölgyeink és gyengébb volt a kapus teljesítmény. Többször ejtett góllal szerzett pluszt az ellenfél, és sajnos nekünk több eladott labdánk is volt.

Bőven volt büntető is a meccsen, Kalocsa részéről szám szerint 6, amiket Szvétek Balázs lőtt a hálóba kettő kivételével. Az ellenfélnek a második félidő adott helyet 3 büntetőnek, amiből kettő talált hálót.

De ez a meccs végét jelző sípszó után mit sem számít, ugyanis az eredményjelző 30-31es állásával a 2 pont Kalocsáé.

Ifjúsági csapat:                                                    NB II férfi csapat:

10 Raffai András  – 10 gól                                2 Katona Bence  – 8 gól
6 Bondor Milán                                                 3 Schmidt Raul – 6 gól
13 Vidók Patrik    – 10 gól                                9 Bondor Milán
68 Jagicza Marcell                                           10 Virág Roland  – 2 gól
7 Varga Erik         – 5 gól                                  11 Rumi Ádám     – 3 gól
5 Tilmann Attila                                               13 Vidók Patrik
14 Markó Tibor   – 2 gól                                  14 Schaffer Richárd  – 2 gól
17 Borsos Richárd                                            19 Szvétek Balázs    – 10 gól
9 Szőke Kristóf                                                 21 Kanalas Norbert