Drágulnak a szociális ellátási és étkezési díjak áprilistól

Írta ekkor 2020-02-28

Áprilistól emelkednek Kalocsán a szociális intézményi ellátásokért és az étkezésért fizetendő díjak.

Erről határozott csütörtöki ülésén a képviselő-testület az árakat meghatározó intézmények vezetőinek jelenlétében.

A kapcsolódó előterjesztések tárgyalásakor az ülést vezető dr. Filvig Géza polgármester hangsúlyozta, hogy a díjszabások sok esetben még így sem érik el azt az összeget, amibe az ellátási formák ténylegesen kerülnek és minimális árkorrekcióról van szó, amelyet évről évre tárgyal a grémium.

 

A kép illusztráció!

Dr. Filvig Géza kalocsai polgármester a gyermekétkeztetési díjak, illetve a bölcsődei időszakos gyermekfelügyeleti díjak emelési mértékét is ismertette.

Hozzátette, hogy az iskolások és az óvodások túlnyomó többsége kedvezményesen, vagy ingyen étkezik.


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

kettő × 2 =


KORONAfm100 Stream 1

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...