Kalocsai és szerbiai sportegyesület közösen nyert pályázatot

Írta ekkor 2024-09-14

Schmidt Rajmund, Kalocsa Város Önkormányzatának sportbizottsági elnöke a hétvégén Palicson járt, ahol a várost képviselte a helyi evezős sportklubbal ápolt szoros kapcsolat ápolása érdekében.

Kiemelte, hogy a Kalocsai Evezős és Vízisport Egyesület aktív szerepet játszik a helyi sportéletben, különösen a fiatalok számára biztosított sportolási lehetőségek révén.

Forrás: Schmidt Rajmund – Önkormányzati Képviselő

A két sportegyesület most közös pályázatot nyert, amelynek köszönhetően még több sportesemény szervezésére nyílik lehetőség mind Palicson, mind Kalocsán. Schmidt Rajmund reményét fejezte ki, hogy a jövőben is lesz alkalma ellátogatni Palicsra, és megköszönte a szívélyes fogadtatást.

Forrás: Schmidt Rajmund – Önkormányzati Képviselő


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

tizennyolc + tizenhat =


KORONAfm100 Stream 1

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...