Májusi muzsikával várják a közönséget Kalocsán
Írta Arany Lucaekkor 2026-05-20
Szabadtéri koncertet ad a Kalocsai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola május 22-én, pénteken Kalocsán, a Szentháromság téren.
A „Májusi muzsika” című program délután 6 órakor kezdődik, a belépés pedig ingyenes lesz az érdeklődők számára. A koncert részleteiről és az iskola aktuális programjairól a Kalocsai Liszt Ferenc AMI igazgatója, Fehérvári István nyilatkozott rádiónknak.

A rendezvény célja, hogy a növendékek és tanárok közösen mutassák meg a tanév során végzett munkájukat a közönségnek szabadtéri környezetben. Fehérvári István azt is hozzátette, hogy milyen művekkel kápráztatják majd el a közönséget.
