Megmaradt osztálypénzüket ajánlották fel a diákok a kalocsai menhely számára

Írta ekkor 2021-08-12

Az Összefogás az Állatokért Alapítvány egy igazán szívmelengető történetet osztott meg szerkesztőségünkkel, amely Tóth Loretta, kalocsai származású diák kezdeményezésére jöhetett létre.

Békési Marianna a kuratórium elnöke örömmel számolt be a jócselekedetről, miszerint a bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központjának végzős osztálya úgy döntött, a megmaradt osztálypénzüket a kalocsai menhely lakóinak szánják.

 


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

egy × kettő =


KORONAfm100 Stream 1

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...