Megmaradt osztálypénzüket ajánlották fel a diákok a kalocsai menhely számára
Írta Greksa Zsófiaekkor 2021-08-12
Az Összefogás az Állatokért Alapítvány egy igazán szívmelengető történetet osztott meg szerkesztőségünkkel, amely Tóth Loretta, kalocsai származású diák kezdeményezésére jöhetett létre.

Békési Marianna a kuratórium elnöke örömmel számolt be a jócselekedetről, miszerint a bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központjának végzős osztálya úgy döntött, a megmaradt osztálypénzüket a kalocsai menhely lakóinak szánják.