Megvan a harmadik győztes mérkőzés, ezzel a KFC vezeti a tabellát

Írta ekkor 2020-09-06

Harmadik győztes mérkőzését vívta a Kalocsai Futball Club megye I-es csapata ma Kerekegyházán.

Első hazai mérkőzés

Nehéz meccsre készültek a Kohány Balázs edzette fiatalok, de a nyári meleg ellenére 2-4es eredmény mellett hozták haza a pontokat.

Az első félidő tizenharmadik percében az ellenfél megszerezte a vezetést, majd Nébl Martin és Rideg László szöglet rúgásból fejelte hálóba a labdát,  így a mieink egygólos fölénnyel vonultak félidőre. A második félidő eredményességét Kohány Balázs edző értékeli

A küzdés és az akarat jellemezte az egész mérkőzést, amire tudatosan készültek a Kalocsaiak és egységben volt az erő ezúttal is

A következő mérkőzés haza pályán lesz és a Soltvadkerti TE csapatát fogadják a mieink. A jelenlegi állás szerint ők a 13-ik helyen vannak, de ilyenkor még kár bármilyen következtetés levonni, ami biztos, hogy győzelmet vár el Kohány Balázs a fiúktól

(Borítókép: Török “Töce” Tibor / első hazai mérkőzés: Follárd Zoltán fejel)