Pontokat és játékosokat hagyott a KKC Siklóson

Írta ekkor 2018-11-21

Az NB II-es kézilabda bajnokságban a KKC az egyértelműen esélyesebb Siklós otthonába látogatott.

Csapatunk jól kezdett, de az első félidei, viszonylag szoros eredményt már nem tudta hozni a KKC a játék második felében, így 16-13 után 38-30-ra kaptunk ki úgy, hogy nem csak pontokat hagyott Siklóson együttesünk, mondta Kolics János.

Szombaton újabb nagy csata vár a mieinkre, sőt, mindhárom csapatunkra! A KKC az első embertől az utolsóig a Kiskőrös ellen vonul a hétvégén. A felnőtt és az ifjúsági csapat hazai pályán, míg a női gárda idegenbe utazik, és a Kiskőrös otthonában áll ki ellenfelével szemben. A hazai meccsek most FELCSERÉLŐDNEK, nem a megszokott sorrendben rendezik meg őket. A szokottól eltérően most elsőként, 16 órakor a felnőttek, majd 18 órakor az ifik állnak pályára. Kolics János számít a szurkolókra,  jó hangulatot pedig garantálja, hogy a KKC-Kiskőrös derbik eddig is sok izgalmat rejtettek.

Pontokat hozni Siklósról a Szvétek Balázs vezette ifisták sem tudtak. Bár félidőben még 11-14-re a mieink mentek, de a végére 23-21 mellett kapott ki a foghíjas és megfázások sújtotta ifi címvédő KKC.

Fiataljaink számára legalább olyan fontos lesz a hétvégi, szombaton 18 órakor kezdődő mérkőzés, mint a KKC “nagy csapatának”, osztotta meg rádiónkkal Szvétek Balázs edző.