Rekordösszeg gyűlt össze az idei Mosolygömbben
Írta koronafm100ekkor 2025-12-19
Átadó ceremóniával zárult az idei mosolygömb adománygyűjtés.
Csütörtökön a városházán vehették kezükbe a meglepetés ajándékokat a kalocsai gyerekek, összesen 123-an. Idén 780 ezer forint került a gömbbe. A sok jószívű embernek hála, mindez a 3 hetes vándorlás alatt gyűlt össze. Dr. Látó Anita, Kalocsa aljegyzője köszönetét fejezte ki a befogadó helyszíneknek, az adakozó embereknek és a polgármesteri hivatal dolgozóinak is.
