Repohárral zöldít a hartai Őrölt hajók versenye

Írta ekkor 2019-08-11

Híreinkben arról korábban beszámoltunk már, hogy a pénteken és szombaton negyedszer megrendezendő hartai Őrült hajók versenyén mindenki talál majd magának való szórakozást.

Akik a különböző úszó alkalmatlanságok csetléseit és buggyanásait kísérnék figyelemmel, azoknak szombaton érdemes a hartai Duna partra látogatni, akik pedig jobbnál jobb koncerteken mulatnának, mindkét napon szemezgethetnek a kínálatból.

A szervezők képviseletében Hinkel Tamás hívogat a minden korábbinál családbarátabbnak és „zöldebbnek” ígérkező fesztiválra.

A hétvégi hartai Őrült hajók versenyének egyik főszervezője, Hinkel Tamás azt is elárulta, hogy milyen helyi finomságokból válogathatnak majd a programra látogatók.

Kiemelte, hogy a helyszíni műanyaghulladék-képződés mennyiségének visszaszorítása érdekében határozott lépéseket tesznek a házigazdák.


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

2 − 1 =


KORONAfm100

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...