Sikerekkel menetelnek előre a sakkozók

Írta ekkor 2025-03-31

Czibulka Zoltán, a kalocsai Sakk Klub tagja, örömmel számolt be rádiónknak arról, hogy a klub egyre több sikert könyvelhet el az utóbbi időben, és az idei évben is számos izgalmas sakkeseményt szerveznek.

Külön kiemelte a miskei Két Ferenc emlékversenyt, amely március 15-én családias légkörben zajlott és nemcsak a versenyzők, de a szurkolók is remek hangulatban ünnepelték meg a nemzeti ünnepet.

Ilusztráció!

Szombaton Kecskeméten versenyeztek a sakkozók, ahol szintén nagyszerű eredményeket értek el. Czibulka Zoltán rádiónkon keresztül pontosítást is tett, és köszönetet mondott a felkészítő tanároknak a sakk terén végzett munkájukért.


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

húsz − 4 =


KORONAfm100 Stream 1

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...