SPORTBÁL 2019: közel kétszáz díjazott +GALÉRIA

Írta ekkor 2019-02-10

Idén is a Sportbálon, sportolói seregszemlén ismerte el kiválóságaink teljesítményét a város.

Több, mint 600 vendég előtt ismerték el, több mint 180 sportoló múltévi munkáját és eredményét.

A legkiemelkedőbb sportolók között van evezős, karatéka, úszó, a magyar U15-ös horgász válogatott kalocsai edzője és szövetségi kapitánya, valamint két futballcsapat.

 

Oklevelet kapott:

Ortner Dániel              Brazil Jiu Jitsu

Sári Zalán                   Brazil Jiu Jitsu

Horváth Olivér           Brazil Jiu Jitsu

Romsics Benett          Brazil Jiu Jitsu

Hábi Laura                  Brazil Jiu Jitsu

Pirisi Vanda                Brazil Jiu Jitsu

Kovács Ádám             Brazil Jiu Jitsu

Véger Judit                 Szabadidő Futó

Farkas Péter                Szabadidő Futó

Drenyovszki Csenge  Atlétika

Tóth Csenge               Atlétika

Antal Dániel               Sakk

Markó Bálint              Sakk

Szemerédy Levente    Sakk

Antal Adrienn                        Sakk

Balogh Adrienn          Asztalitenisz

Réfy Mór                    Asztalitenisz

Bíró Alex                    Asztalitenisz

Pál Andrea                  Testépítő

Kasi Kíra                    Lovas

Koprivanacz Imre       Tájfutó

Gyöngyösi Enikő       Íjász

Gyöngyösi Gergő       Íjász

Szabadi Erik               Íjász

Székely Norbert         Íjász

Szelestyei Máté Dániel          Tornász

Guti Dániel                 Tornász

Szabó Attila                Kyokushin Karate

Szőnyi Andor             Kyokushin Karate

Kovács Dávid             Sotokan Karate

Jakab Csenge              Úszó

Jakab István                Úszó

Maros Dávid               Úszó

Práger Ádám              Úszó

Markella Máté            Úszó

Szilágyi Evelin           Evezés

Szilágyi Márk             Evezés

Kovács Anett             Evezés

Kapitány Klarissza     Evezés

Németh Hanna           Evezés

Vörös Balázs              Evezés

Farkas Dorina             Evezés

Kunsági Virág                        Evezés

Szigeti Anna               Röplabdás

Horváth Enikő            Röplabdás

Deák Leila                  Röplabdás

Vargacz Gergő           Vízilabda

Bolvári Patrik             Vízilabda

Horváth Zsombor       Vízilabda

Szűcs Klára                 Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Matos Sára                  Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Lovász Csenge           Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Lakatos Anna             Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Szőgyi Florencia         Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Révész Petra               Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Aranyos Janka            Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Bocskor Ditta             Leány Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Horváth Anna             Labdarúgó (Méhecskék SE)

Horváth Melitta          Labdarúgó (Méhecskék SE)

Tóth Bálint                 Labdarúgó (Méhecskék SE)

Serfőző Botond          Labdarúgó (Méhecskék SE)

Perity Olivér   Labdarúgó (Méhecskék SE)

Szántó Ferenc Labdarúgó (Méhecskék SE)

Szántó Roland            Labdarúgó (Méhecskék SE)

Ignácz Patrik  Labdarúgó (Méhecskék SE)

Vörös Andor  Labdarúgó (Méhecskék SE)

Répási Péter    Labdarúgó (Méhecskék SE)

Szabó Valentin           Labdarúgó (Kalocsai Futball Club)

Szabadi Milán             Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Tóth Martin                Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Drenkovics Márk        Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Tamás Ádám              Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Fuszeneczker Donát   Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Szettele Áron              Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Mezei Milán                Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Mezei Marcell             Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Mezei Milán Csaba     Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Wiedner Máté             Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Veres Arlen                Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Tóth Balázs                 Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Kernya Dániel                        Fiú Kézilabdás (Gézengúz UKC)

Tóth Gabriella Női Kézilabdás (KKC)

Markó Tibor    Fiú Kézilabdás (KKC)

Schmidt Raul  Férfi Kézilabdás (KKC)

  1. évben nyújtott kimagasló sportteljesítményért jutalmazták:

Brazil Jiu Jitsu – Magyar Bajnokságokon elért második és harmadik helyezéseiért, korosztályában nyújtott kimagasló teljesítményéért. – Hirmann Csaba

Sakk – Logikusak(k) – A Dr. Bán Jenő Sakk Emlékverseny  I. kategóriájának összetett versenyének II. helyezettje a 2017/2018. évben. A Sakk Csapat Diákolimpia Bács- Kiskun megyei döntőjén a Kalocsai Fényi Gyula  Általános Iskola csapatának tagjaként a 3. helyezést érte el. – Kiss Jeremiás

Asztalitenisz – KSE – Diákolimpiai körzeti arany, megyei ezüstérem megszerzéséért. – III-IV. korcsoport lány csapata – Horváth Elvíra, Szarvas Nadin, Varga Flóra – Farkas Zoltán

Asztalitenisz – KSE – Diákolimpiai körzeti első hely megszerzéséért. – III-IV. korcsoport fiú csapata – Győri Martin, Vida Zolta, Viola-Sztricsevits Zsombor

Sportlövő – KSE  – A versenyeken elért eredményes szerepléséért. – Geri Péter

Testépítő – KSE – Magyar Bajnokság Lady Sport Physique Modell kategória győztese, Európa bajnokságon elért III. helyezéseiért. – Glaszta Andrea

Baranta – ACFK Egyesület Baranta Szakosztálya – Kárpát Kupán való eredményes helytállásáért, valamint a helyi és országos szinten nyújtott kiemelkedő munkájáért – ifj. Kürtök Adorján

Lovas – Hajnal és Baráti Kör Lovas Sport Egyesület – Gyermek ügyességi versenyeken, valamint a Nemzeti Vágta előfutamán elért helyezéseiért. – Varga Maja

Tájfutás – KSE  Országos bajnokságokon elért dobogós helyezéseiért, valamint a +40-es szenior ranglista harmadik helyezésének eléréséért. – Dénes Zoltán

Íjászat  – Sárköz Íjász Egyesület – 3 D-s versenyeken elért dobogós helyezéseiért – Kacsora Gábor

Torna – KSE – Megyei II. osztályú egyéni bajnokság 1 helyezettje, diákolimpián korcsoportos győztes. – Zahorecz Áron

Torna – KSE – A Fazekas Kupán a győztes csapat tagja, egyéniben és összetettben kimagasló teljesítményt nyújtott. – Tuzson-Tóth Áron

Torna – KSE – A csapat a korosztályos országos versenyen ért el kimagasló eredményt, hiszen a hetedik helyet sikerült megszerezniük. – III. korcsoport leány – Csefkó Csenge, Farkas Réka, Fábri Lili, Madai Menta, Vida Gréta, Tóth Zolna, – Farkasné Bagó Emilia, Deák Nóra

Birkózás – KSE – Diákolimpián elért harmadik helyezéséért – Zsemberi Herman

Birkózás – KSE – Veterán magyar bajnoki címéért – Hamzók József

Birkózás – KSE –Veterán magyar bajnoki címéért – Barna Zoltán

Kyokushin Karate – KSE – Nemzetközi és országos versenyeken elért dobogós helyezéseiért – Kozma Patrik

Kyokushin Karate – KSE – A Világ Bajnokságon elért negyedik, valamint országos és nemzetközi versenyeken elért dobogós helyezéseiért. – Matos Milán

Úszás – Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület – Kétszeres megyebajnoki cím eléréséért, nemzetközi versenyeken elért dobogós helyezéseiért – Dorusák Dorina

Úszás  – Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület – Nemzetközi versenyeken elért dobogós helyezéseiért és kimgasló edzésmunkájáért – Posztobányi Valér

Evezés – KSE – Nemzetközi versenyen elért első helyezéséért, országos ergométer és egypárevezős bajnokságokon elért dobogós helyezéseiért, a 2018. évi Mini kupa bajnokság pontverseny 2. helyezettje – Tamás Abigél

Evezés – KSE – A Magyar Utánpótlás Válogatott tagja,ergométer és kormányos nélküli kettesben dobogós helyezéseket ért el, az őszi hosszútávú válógató verseny győztese – Kellner Fanni

Evezés – KSE – Egypárevezős versenyeken elért első helyezéseiért, a 2018. évi Mini kupa éves összesített pontverseny 3. helyezéséért –  Althammer István

Röplabda – KSE – A szezon összes versenyén dobogós helyezést értek el – U13-as Mini csapat –  Dusnoki Gréta, Villányi Adél, Tamás  Enikő, Szele Léna, Romsics Léna, Becsei Dorina, Orcsik Zsófi, Rakonczai Hanna, Rideg Szonja, Deák Leila, Szigeti Anna

Kézilabda – Gézengúz UKC – Kimagasló eredményükért. – Országos Serdülő Bajnokság II. osztályba jutott csapata – Vörös Szabolcs, Vén Kevin, Vargyas Szabolcs, Umenhoffer Richárd, Sebők Ferenc Péter, Fábián Csongor, Fekete Marcell, Harsányi Pál, Horváth Roland, Iván Dominik, Kardos Péter, Lelesz Brúnó Szabolcs, Marosvölgyi Martin, Petrányi Dominik, Taskovics Bálint, Varga Olivér, Buzogány Szabolcs

Kézilabda  – Gézengúz UKC – Az U14-es bajnokságban nyújtott kimagasló játékáért – Kovács Ákos

Kézilabda – Gézengúz UKC – Az U10-es bajnokságban nyújtott kimagasló játékáért  – Dengi Zsombor

Kézilabda – Gézengúz UKC –Az U9-es bajnokságban nyújtott kimagasló játékáért – Baranyai Dávid

Labdarúgás – Méhecskék SE – Kimagasló teljesítményéért, szorgalmáért, edzésmunkájáért és a csapat sikeréhez hozzátett játéktudásáért – Oláh Emese

Labdarúgás – Méhecskék SE – Kimagasló teljesítményéért – Vatai Adrián

Kézilabda – Kalocsai Kézilabda Club – A csapat nagy része szinte nélkülözhetetlen a felnőtt csapat összeállítása során, melyet jól egészítenek kia a fiatalabb generáció tagjai. A csapat a bajnokságon végig a dobogón volt, több bravúros győzelemnek köszönhetően az utolsó fordulóban legnagyobb riválisát legyőzve megérdemelten hódította el a bajnoki címet – III. osztályban bajnok ifjúsági kézilabda csapat – Bagó Balázs, Bondor Milán, Fekete Marcell, Jagicza Marcell, Jánosi Milán, Kardos Péter, Láng Áron, Markó Tibor, Marosvölgyi Martin, Nagypál László, Ócsai Norbert, Raffai András, Schmidt Raul Kornél, Szőke Kristóf, Tamás Attila, Varga Erik, Vidók Patrik, Szvétek Balázs

Kézilabda –  Kalocsai Kézilabda Club – A KKC női szakosztálya idén lesz 10 éves. A csapat az évek folyamán folyamatos fejlődésen ment keresztül, minden évben kiegészülve újabb és újabb fiatal tehetségekkel. A csapat a tavalyi évben hatalmas bravúrt vitt véghez és megérdemelten szerezte meg a bronzérmet a Bács-Kiskun megyei női bajnokságban, ahol az idei évben roppant kiegyenlített mezőny legelején telelve várja a tavaszi folytatást. – Az ősz Megyei női bajnoki csapata – Alföldi Babett, Barth Zsófia, Bómancz Bianka, Bors Ramóna, Deák Marianna, Doszpod Adrienn, Halász Berta, Holló Bettina, Holló Bianka, Horváth Fanni, Horváth Gabriella, Kiri Mónika, Kovács Kitti, Perity Viktória, Szabadi Izabella, Szűcs Jánosné, Szűcs Klára, Tóth Gabriella, Várszegi Daniella, Kolics János

Labdarúgás   Méhecskék SE/KFC – Minden mérkőzésüket győzelemmel zárták, vereség nélkül állnak a tabella első helyén. 70 szerzett góljuk mellé mindössze 6 kapott gól társul – Megye I-es U19-es Ifjúsági Csapat – Kovács Máté, Vörös Andor, Markó Renátó , Vinkó Benjamin, Szőgyi Kevin, Rigó Patrik, Varga Alex, Matos Balázs, Borka Norman, Katus Richárd, Tóth Levente, Farkas Zalán, Böjtös Áron, Lakatos – Lengyel Márton, Matos Tamás, Vatai Andrián, Csesznók Ármin, Vass Zoltán, Gubányi Ferenc, Gyuricza János

Labdarúgás  – Kalocsai Futball Club – Kimagasló játékáért – Hegedűs Máté

Labdarúgás – Kalocsai Futball Club – Kimagasló játékáért – Vuits Viktor


Sportágak legjobb sportolói 2018. évben

Az Év Teniszezője – Kalocsai Tenisz Egyesület – Versenyeken elért kimagasló eredményéért – Pásti Mihály

Az Év Extrém Off-Road Párosa – Terepjárósok Egyesülete Kalocsa – Versnyeken elért kimagasló eredményéért – Huszár Gábor, Harangozó Dávid

Az Év Off-Road Párosa – Kalocsai Off-Road Club – Versenyeken elért kimagasló eredményéért – Papp László, ifjabb Papp László

Az Év Szabadidő Futója – ACFK Egyesület Földön Futók Szakosztálya – Az Atom100+, a Bács-Kiskun Run sorozatokon való sikeres szerepléséért, valamint a BSI 4 évszak félmaraton teljesítéséért – Kálmán Ibolya

Az Év Vitorlázórepülője – Aeroport Kalocsa Repülő-és Szabadidősport Egyesület – Kimagasló teljesítményéért, munkájáért – Göbölös Attila

Az Év célraszálló pilótája – Bácska Repülő Club – Kimagasló teljesítményéért, munkájáért – Erdei István

Az Év Brazil JiuJitsusa  – Nemzetközi és országos bajnokságokon elért második helyezéseiért – Hirmann Gergő

Az Év Sportlövője – KSE – A 2018-as évben nyújtott kimagasló teljesítményéért – Tóth Viktor

Az Év Atlétája – Régiós versenyen elért dobogós helyezéseiért, legeredményesebb versenyzői különdíj eléréséért, síkfutásban több távon is elért érmes helyezéseiért – Lakatos Anna

Az Év Sakkozója – Logikusak(k) – A Dr Bán Jenő sakk emlékverseny  sorozat felnőtt kategóriájának összetett versenyének győztese 2017/2018. évben. Bükkös Ákos FIDE CHESS MEMORIAL 2018 “A” csoportjának II. helyezettje – Molnár Krisztián

Az Év Up. Asztaliteniszezője – KSE – A városi bajnokságon elért győzelméért, diákolimpiai selejtezőn valamint megyei bajnoki cím eléréséért. – Vida Zolta

Az Év Asztaliteniszezője – KSE – Játékosként és edzőként elért kimagasló eredményeiért – Farkas Zoltán

Az Év Fittnesese – Gear Team – Adrienn 2017-ben kezdett először aerobik majd Kalocsán elsőként gírja edzéseket tartani, és bár első gyermekét hordja szíve alatt, lelkes csoportjának heti háromszor tart edzéseket, közben folyamatosan képzi magát – Purgel Adrienn

Az Év Erőemelője – KSE – Fekvenyomó versenyeken elért dobogós helyezéseiért, kitartó és szorgalmas munkájáért – Czigony Zsuzsanna

Az Év Testépítője – KSE – A tavaszi és őszi versenyszezonban nemzetközi és országos bajnokságokon elért dobogós helyezéseiért – Nyutali Norbert

Az Év Lovasa – Hajnal és Baráti Kör Lovas Sport Egyesület – Felnőtt ügyességi versenyeken, valamint díjugrató szakágban elért dobogós helyezéseiért, összetett bajnokságon elért győzelméért – Hajnal Franciska

Az Év Tájfutója – KSE – Országos versenyeken elért első helyezéseiért. A + 45-ös szenior ranglista 4. helyezéséért – Borbás Nándor

Az Év Utánpótlás Íjásza – Sárköz Íjász Egyesület – 3 D-s versenyeken, valamint pályaíjász versenyen elért dobogós helyezéseiért, szorgalmáért – Egyed Menyhért

Az Év íjásza – Sárköz Íjász Egyesület – Több kategóriában elért érmes helyezéseiért, terepversenyeken, 3 D-s versenyeken, valamint pályáíjász versenyeken elért dobogós helyezéseiért, eredményeiért – Mezey Gabriella

Az Év Tornásza – KSE – Országos vidék bajnokságon csapatban dobogós helyett szerzett, országos döntőben  egyéni összetettben negyedik, lólengésben másodikként állhatott a dobogóra. Megyei Bajnokságon csapattal első helyezést ért el, egyéni összetettben második – Dávid Sándor

Az Év Utánpótlás Női Tornásza – KSE – Az országos diákolimpián és a Magyar Torna Szövetség versenyein elért eredményeiért – Fábri Lili

Az Év Utánpótlás Férfi Tornásza  – KSE – Országos vidékbajnokságon elért kimagasló teljesítményéért, Kids Kupán elért 3., Fazekas Kupán csapatban elért 1. helyezéséért. – Tuzson-Tóth Péter

Az Év MMA-sa – Küzdősport és Földharc Egyesület – Kimagasló teljesítményéért, munkájáért – Horváth Bendegúz

Az Év Női Birkózója – KSE – Serdülő magyar bajnok, kijutott az Európa Bajnokságra is – Elekes Enikő

Az Év Férfi Birkózója – KSE – Diákolimpián elért első helyezéséért – Bíró Dávid

Az Év Női Kyokushin Karatékája – KSE – Világbajnokságon elért 3. helyezéséért, valamint nemzetközi és országos versenyeken elért második és harmadik helyezéseiért – Dicsa Dorina

Az Év Férfi Kyokushin Karatékája – KSE – Nemzetközi versenyen elért 3 helyezéséért, és a TEK gálán elért első és harmadik helyezéséért – Varga Róbert

Az Év Up. Női Kyokushin Karatékája – KSE –  A szentesi Világ Bajnokságon 2. helyet szerzett, nemzetközi és országos versenyeken mindig dobogón állhatott – Bessenyei Réka

Az Év Up. Férfi Kyokushin Karatékája – KSE – Világ Bajnokságo harmadik helyezést ért el, több nemzetközi és országos versenyen végzett dobogós helyen – Jáksó Márkó

Az Év Evezőse – KSE – A Magyar Utánpótlás Válogatott tagja, Egy-, kettő-, és négypárevezősben elért dobogós helyezéseiért, ifjúsági világbajnokságon elért eredményes szerepléséért – László Kíra

Az Év Női Úszója – Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület – Nemzetközi versenyeken elért dobogós helyezéseiért, kimagasló edzésmunkájáért – Bolvári Vivien

Az Év Férfi Úszója – Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület – Többszörös megyebajnoki cím valamin aranyjelvény megszerzéséért, országos és nemzetközi versenyeken elért dobogós és pontszerző helyezéseiért – Tóth Ernák

Sztankovics István Emlékdíj – Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület – Országos szenior bajnokságon elért győzelméért, úszó és vízilabda edzői tevékenységéért – Tompai Gábor

Az Év Senior sportolója – ACFK Egyesület Földön Futók Szakosztálya – Atom 100+ sorozat, maratoni, félmaratoni távok teljesítéséért, közösségi munkájáért, versenyeken elért eredményeiért – Posztobányi Zoltán

Az Év Up. Röplabdása – KSE – kimagasló teljesítményéért, országos és nemzetközi tornákon nyújtott eredményeiért – Fekete Lívia

Az Év Röplabdása – KSE – A csapatában nyújtott kimagasló teljesítményéért, edzéseken mutatott szorgalmáért – Kovács Patrícia

Az Év Leány Szivacskézilabdása – Gézengúz UKC – Az edzéseken nyújtott szorgalmáért és a  mérkőzéseken nyújtott kimagasló játékáért – Tóth Emma

Az Év Fiú Szivacskézilabdása – Gézengúz UKC – Az edzéseken nyújtott szorgalmáért és a  mérkőzéseken nyújtott kimagasló játékáért – Fejes Richárd

Az Év Up. Leány Kézilabdása – Gézengúz UKC –  Az edzéseken nyújtott szorgalmáért és a  mérkőzéseken nyújtott kimagasló játékáért – Horváth Sára

Az Év Up. Fiú Kézilabdása – Gézengúz UKC – Az edzéseken nyújtott szorgalmáért és a  mérkőzéseken nyújtott kimagasló játékáért. – Boromisza Martin

Az Év Serdülő Leány Kézilabdása – Gézengúz UKC – Az edzéseken nyújtott szorgalmáért és a  mérkőzéseken nyújtott kimagasló játékáért – Horváth Fanni

Az Év Serdülő Férfi Kézilabdása – Gézengúz UKC – Az edzéseken nyújtott szorgalmáért és a  mérkőzéseken nyújtott kimagasló játékáért – Horváth Roland

Az Év Mini Labdarúgója – Méhecskék Sport Egyesület – Kiemelkedő szorgalmáért, edzésmunkájáért – Réfi Mór Vilmos

Az Év Up. Labdarúgója – Méhecskék Sport Egyesület – Kiemelkedő szorgalmáért, edzésmunkájáért – Tapolcsányi Dávid

Az Év Serdülő Labdarúgója – Méhecskék Sport Egyesület – Kiemelkedő szorgalmáért, edzésmunkájáért – Balogh Tamás

Az Év Ifjúsági Labdarúgója – Méhecskék Sport Egyesület – Kiemelkedő szorgalmáért, edzésmunkájáért – Tóth Levente

Az Év Női Labdarúgója – Méhecskék Sport Egyesület – A listavezető csapat alapembere, leggólerősebb játékosa – Oláh Virág

Az Év Férfi Labdarúgója – Kalocsai Futball Club – Kimagasló teljesítményéért, edzésmunkájáért – Follárdt Zoltán

Az Év Ifjúsági Kézilabdása – Kalocsai Kézilabda Club – Kimagasló játékáért, szorgalmáért, hozzáállásáért. Kitartó munkája évek óta predesztinálja őt arra, hogy hamarosan a felnőtt csapatban is komoly szerepet vállalhat – Kardos Péter

Az Év Női Kézilabdása – Kalocsai Kézilabda Club – A tavalyi évben a gólkirálynői versengés képzeletbeli dobogójára is felállhatott mindazok mellett, hogy játéka a csapat minden játékpillanatát meghatározza. Játéka kimagaslik a mezőnyből, gólerőssége mellett a védekezésben is a csapat oszlopos tagja, továbbá a pályán kívül is sokat tesz csapatkapitányként a közösségért – Alföldi Babett

Az Év Férfi Kézilabdása – Kalocsai Kézilabda Club – Gyorsasága, játéktudása, lövő ereje alapján méltán lett meghatározó játékosa a férfi felnőtt csapatnak, ahol hétről-hétre bizonyítja, hogy ilyen fiatalon is lehet számolni a helyi tehetségekre – Rumi Ádám

Az Év Kispályás Labdarúgója – Bács-Méh Reptér – Kimagasló játékáért, szorgalmáért, edzésmunkájáért – Kancsár Ákos

Az Év Kispályás Senior Labdarúgója – Pedagógus – Kimagasló játékáért, edzsémunkájáért, a szezonban nyújtott teljesítményéért – Grabicza Róbert                                         

Kalocsai sportolóként elért kimagasló sporteredményeidért

Rigó Loretta  – Nemzeti Vágta Kishuszár vágtán elért első helyezésért                            

Bolvári Anna – Íjászatban elért kimagasló eredményeiért, országos bajnoki cím megszerzéséért, új országos csúcs eléréséért, számos dobogós helyezéséért.

Az év legjobbjai 

Kalocsa Város Legjobb Utánpótlás Sportolója – KSE Evezős Szakosztály – A magyar utánpótlás válogatott tagja.  Nemzetközi és országos versenyeken elért első helyezéseiért. Ergométeres valamint egy-, két-, illetve négypárevezős versenyeken elért dobogós helyezéseiért. A 2018. évi összesített Diák ranglista versenysorozat pontverseny győztese – Romsics Lili

Kalocsa Város Legjobb Női Sportolója – KSE Kyokushin Szakosztály – A szentesen megrendezett világbajnokságon első helyezést ért el, valamint nemzetközi kupákon első illetve második helyezéseiért, országos diákolimpián elért első helyezéséért jár neki a vándorkupa – Mészáros Lili

Kalocsa Város Legjobb Férfi Sportolója – Kalocsai Úszó és Vizilabda Egyesület – A Magyar Úszó Szövetség Jövő Bajnokai Program Dél-Alföldi régiójának válogatott kerettagja, országos rövidpályás csúcstartó 50 méteres pillangó, valamint 50 méteres gyorsúszásban. Országos Bajnokságon és Országos Vidék Bajnokságon is második, illetve harmadik helyezéseket ért el. Számos nemzetközi versenyen utasítottta maga mőgé a mezőnyt, és szerzett dobogós helyezéseket – Lakatos Bence

Kalocsa Város Legeredményesebb Edzője – A magyar serdülő horgász válogatott – Edzői pályafutása évek óta egyre magasabbra ível. Versenyzői idén egyéniben és csapatban is dobogóra állhattak. Az Olaszországban megrendezett Világbajnokságon csapata második lett, majd a Szlovéniában megrendezett Nemzetközi versenyen a dobogó legmagasabb fokára állhattak. Nem csupán edző, versenyző, hanem a Nemzeti U15-ös Horgász Válogatott szövetségi kapitánya is. Technikai tudását, tapasztalatait sikeresen átadja, de a sikerekhez emellett a csapatépítésben megmutatkozó emberi értékei is nagyban hozzájárulnak – Martin Gábor

Kalocsa Város Legjobb Utánpótlás Csapata – Méhecskék SE – A csapat a bajnokságban 18 mérkőzésből 15-öt megnyert, kétszer játszott döntetlent, és mindössze egyszer szenvedtek vereséget. 123 rúgott góljukra az ellenfelek csak 22-szer tudtak válaszolni. A csapat 87%-os teljesítménnyel nyerte a bajnokságot. A bajnokság során mutatott edzéslátogatottság, és az elvégzett munka példaértékű – Méhecskék SE Megye I-es U15-ös labdarúgó fiú csapata – Török Márk, Fuszenecker Olivér, Varga Lóránd, Molnár Márton, Lovasi Krisztián, Mikes Adrián, PrágerÁdám, Szabadi Ákos, Ignácz Patrik, Takács Krisztián, Virágh Milán, Bedics Tamás, Répási Péter, Romsics Péter, Katus Zalán, Váradi Dominik, Hunyadi Szabolcs, Tapolcsányi Dávid, Tóth Gergely

Kalocsa Város Legjobb Csapata – Kalocsai Futball Club – A csapat végigjárta a ranglétrát, hiszen Méhecskés ovisként kezdték, mostanra összekovácsolódott felnőtt csapat vált belőlük. Az évek alatt rengeteg részsikert értek el, jelenleg pedig a megyei ranglista dobogós fokáért küzdenek. Óriási siker volt az NBII-es Siófok elleni Magyar Kupa mérkőzésük, ahol egyenrangú partnernek bizonyultak. Idén is hatalmas sikerekre számíthatunk tőlük. – Kalocsai Futball Club megyei I. osztályú felnőtt csapata – Pandúr Tamás, Dostyicza Dániel, Pintér Roland István, Melcher Martin, Follárdt Zoltán, Kollár Máté, Márkus Kristóf, Szabó Valentin Endre, Busa Dávid, Hegedűs Máté, Zorván Marcell, Vuits Viktor, Bányai Edvin, Mátyás Dániel, Vatai Adrin, Zsolt, Rábóczki Richárd, Nasz Balázs, Salacz Attila, Vörös Andor – Kohány Balázs

Az év médiásának járó elismerést a KORONAfm100 sportriportere, Márkus-Mike Szilvia vehette át.

Az eseményen készült galériánkat alább találod!


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

15 + tizennégy =


KORONAfm100

itthon vagy...

Most szól
TITLE
ARTIST