Tizenkilencedszer is díjeső hullott a géderlaki falunapon
Írta Vörös Istvánekkor 2018-09-03
Amint arról híreinkben előzetesen hallhattál, színes, háromnapos programsorozattal várt a hétvégén Géderlak, ahol tizenkilencedik alkalommal ünnepelt falunapot a község apraja-nagyja.
Szó szerint ünnep volt, kiváltképp a szombati főnap, amikor is a helyben élők számára adományoztak díjakat és kitüntetéseket.
Közülük többen Géderlakért-elismerést, pedagógusi munkáért és környezetszépítésért, míg mások sport- és versenyeredményért kaptak jutalmat.
A részletekről az adományozó önkormányzat első embere, Katona György polgármester nyilatkozott a KORONAfm100-nak.
Katona György géderlaki polgármestert megemlékezett arról is, hogy a Szent László téren néhány éve felállított Születések fájára is felkerültek új nevek.
Kiemelte továbbá, hogy a hétvégi népünnepélyen több sokszoros véradót is elismertek a falunapi rendezvény szabadtéri színpadján.
További képek a kitüntetések átadásáról (fotók: Török “Töce” Tibor)









