Mosó- és szárítógépet adományoztak a kalocsai Életmentőknek

Írta ekkor 2020-03-25

Helyi civil és céges felajánlások nyomán sikerült könnyíteni a járványveszéllyel terhes időszakban a kalocsai mentősök mindennapjain.

Két, korábban hiánycikknek számító eszközt kapott ugyanis az Életmentők Kalocsai Mentőalapítvány az állomásra, amelyet a Kalocsa Jövőjéért Egyesület, a Trinit Műszaki Áruház, illetve Wéber Gábor és a Wéber Szerviz adományozott.

Az új mosógépet és szárítógépet dr. Körmendy Szabolcs és dr. Grabarits István szállította házhoz, nyilatkozta rádiónknak az alapítvány elnöke, Kissné Szűcs Anita, hozzátéve, hogy mostantól munkaruháik mosását és szárítását meg tudják oldani az állomáson belül.

 

fotó: Életmentők Kalocsai Mentőalapítvány

Kissné Szűcs Anita, az Életmentők Kalocsai Mentőalapítvány elnöke azt is elmesélte, hogy apróbb figyelmességből is rengeteg kijut nekik és a kórházi dolgozóknak a civilek felől, amiért nagyon hálásak.

A veszélyhelyzet nem forgatta fel teljesen a mentőállomáson folyó életet, de az náluk is rányomja a bélyegét a napi munkavégzésre – fogalmazott.

 

fotó: Életmentők Kalocsai Mentőalapítvány

 


Olvasói kommentek

Komment írás

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Required fields are marked *

húsz − tizenhét =


KORONAfm100

itthon vagy...

Most szól
KORONAfm100
Itthon vagy...